O nas

Mamy dwadzieścia kilka lat, skończone studia, zaczęte również, stałe związki, mało wolnego czasu, dobry rap w odtwarzaczu mp3, luźniejsze spodnie, kilka browarków w lodówce i masę przeczytanych książek. I jeszcze więcej do przeczytania w najbliższej przyszłości.

 

ReadFreak to blog poświęcony recenzjom książek, które (będziemy starali się dotrzymać słowa) będą pojawiać się dwa razy w miesiącu. W międzyczasie niewykluczone okołoliterackie notki – nowości, zapowiedzi, komentarze, felietony i newsy.

Chcemy pokazać, że czytanie książek nie jest nudne, że może być taką samą przyjemnością jak piątkowy melanż, nocna jazda autem czy rozmowa z piękną kobietą. Sami za parę lat będziemy mieli dzieci i chcemy im zaszczepić pasję do książek i pokazać, że oprócz Facebooka czy Sony Move istnieją inne sposoby spędzania czasu. Że warto czytać, nie patrząc czy robią to inni.

Raport za rok 2010 mówi, że co najmniej jednokrotny kontakt z jakąkolwiek książką miało 44% Polaków. Ten blog jest również dla tych 56% Polaków, których żywot jest uboższy o kilka miłych wieczorów – być może któraś recenzja sprawi, że ruszą tyłki z fotela i wybiorą się do księgarni. Enjoy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *